Rachel Art

Stránky amatérské výtvarnice Kláry Studené - Ráchel

Kdo jsem

Kdo jsem

Mé jméno je Klára Studená, ale přátelé mi říkají Ráchel. Narodila jsem se v roce 1990 v Prostějově, kde jsem v roce 2010 úspěšně maturovala na Reálném gymnáziu. V současné době pobývám převážně v Brně. Jsem studentkou Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, oboru Sdružená uměnovědná studia.
  Kreslení a malování je bezpochyby mým největším koníčkem, ovšem jsem jen a pouze amatér. Výtvarný obor základní umělecké školy jsem navštěvovala po dobu jednoho roku. Jinak se učím a zdokonaluji pomocí různých knih a hlavně spoustou času stráveným se štětcem nebo tužkou v ruce.
  A co ještě pomáhá vyplňovat můj volný čas? V prvé řadě jsou to přátelé, bez kterých si život nedokážu ani představit, a snimi spojená posezení v nejrůžnějších hospůdkách a čajovnách, či v trávě některého z brněnských parků. Také miluji muziku - od Jarka Nohavicy až po power metal v podání Sonaty Arcticy. V každém případě si život organizuji dost po svém a rozhodně si nenechám do všeho mluvit. Vždycky chci být svá i za cenu toho, že třeba přijdu se spoustou náramků kolem rukou a v teniskách s každou tkaničkou jinou někam, kde se to nebude zrovna hodit. Ale to by možná stačilo, protože jinak prozradím i věci které prozrazovat nechci.
  Děkuji Vám, že jste věnovali čas prohlédnutí těchto stránek, mé tvorby a také přečtení tohoto článku, a pokud to zdokumentujete i příspěvkem v diskuzi, budu Vám z celého srdce vděčná. Samozřejmě mě můžete kontaktovat i jinak než prostřednictvím diskuze (viz Kontakt). Děkuji Vám, Ráchel
 

 

Žádné komentáře